حفاظ آکاردئونی 3 گل تسمه 2 و 2.5 قفل مخفی

آگهی دهنده  گروه صنعتی فورژ مدرن
0 1097
 • قیمت:
  3,290,000 تومان
 • تاریخ ثبت آگهی:
  3 ماه پیش
هشدار پلیس

لطفاً پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه‌شده، به‌صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. سایت بیسود هیچگونه مسئولیتی در قبال معاملات و ارتباطات کاربران با یکدیگر نداشته و صرفا پلتفرم درج آگهی می باشد. لذا صحت سنجی آگهی ها بر عهده کاربر می باشد.

                          استفاده از تسمه فلزی در دو محور در حفاظ آکاردئون و قفل مخفی بصورت کاملا پوشیده داخل این حفاظ , تخریب حفاظ آکاردئونی را بسیار سخت کرده و به عبارتی بدون ایجاد سر و صدا و با دیلم امکان پذیر نیست و در نتیجه باعث بیشتر شدن امنیت این حفاظ میباشد.
حفاظ های آکاردئون های موجود در فروشگاه بعد از ثبت سفارش طی یک روز کاری برای شما ارسال میگردد و حدود ۱ تا ۲ ساعت هم نصب آن زمان می برد .
اندازه استاندارد ۱۱۰*۲۱۰ سانت میباشد 
در این فروشگاه حفاظ های آکاردئونی با دو نوع تسمه ۲۰ و ۲۵ میل موجود و همچنین با تعداد ردیف گل به مدلهای (۲ گل) و (۳ گل) و (تمام گل) و جداره آن نیز به دو صورت تک جداره و دو جداره عرضه میگردد.
در هنگام خرید حفاظ آکادئونی به محل اتصال آکاردئون و ابعاد آن جهت اندازه سفارش و مهمتر از همه اهمیت جهت نصب درب آکاردئونی به لحاظ ایجاد امنیت بیشتر و انتخاب نوع آکاردئون که با چه مقاومت و تعداد ردیف گلی برای مکان شما مناسب هست , توجه فرمایید.                        

نظری برای این آگهی یافت نشد. اولین نفری باشید که نظر می‌دهید.