آگهی ها درج آگهی ورود

درباره بیسود

اصلی ترین و مهم ترین قانون فروش هر محصولی شناخت مشتری هدف است. این روز ها بیشتر افراد ترجیح می دهند از فروشگاه های آنلاین مشاوره بگیرند و با آگاهی کامل از مشخصات و قیمت محصول، خرید کنند. این که بدانید مشتری های هدف، بیشتر در وبسایت های عمومی به دنبال محصول شما هستند یا وبسایت های تخصصی، می تواند در تبلیغات درست و در نتیجه فروش بهتر، بسیار تاثیرگذار باشد. هر کدام از این وبسایت ها معایب و مزایا خود را دارند. مثلا وبسایت های عمومی محصولات شما را جلوی چشم طیف گسترده تری از افراد قرار می دهند در حالی که وبسایت های تخصصی می توانند مشتری واقعی برای شما پیدا کنند.

ممکن است ثبت آگهی در سایت های مختلف بدون توجه به حوزه فعالیت آن ها در فروش شما تاثیر چندانی نداشته باشد. حتی گاهی این کار باعث هدر رفت سرمایه هم می شود. بنابراین بسیار اهمیت دارد که آگهی خود را در یک وبسایت تخصصی مرتبط ثبت کنید. وبسایت بیسود دات کام، یک درگاه تخصصی فروش مصالح ساختمانی است که به شما این امکان را می دهد تا آگهی فروش محصول خود را به صورت رایگان ثبت کنید و مشتری هدف خود را به طور مستقیم جذب کنید. در بیسود دات کام هیچ کالا یا مواد و مصالحی خرید و فروش نمی شود بلکه صرفا محیطی است تا آگهی شما را به دست مشتری برساند و هدف آن بهبود تبلیغات  کسب و کارها و محصولات حوزه ساختمان است.

علاوه بر امکان درج رپورتاژ آگهی و تبلیغات بنری، این سایت دارای یک بخش مجله است که خود سه بخش مقالات، ویدیو ها و پادکست ها را شامل می شود. همچنین کلیه کاربران دارای یک صفحه پروفایل اختصاصی هستند که در آن اطلاعات تماس، تصویر، توضیحات کسب و کار و آگهی های خود را به نمایش می گذارند و می توانند لینک آن را به جای لینک سایت شخصی خود با دیگران به اشتراک بگذارند. بنابراین دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای ساخت یک وب سایت شخصی نیست. با ثبت نام در بیسود دات کام به طور نا محدود و کاملا رایگان آگهی درج کنید و تبلیغات برند خود را در مسیری هدفمند تر و نتیجه بخش تر پیش ببرید.