درب ورودی پارکینگ فورژ مدرن

آگهی دهنده  گروه صنعتی فورژ مدرن
0 631
 • قیمت:
  41,990,000 تومان
 • تاریخ ثبت آگهی:
  2 ماه پیش
هشدار پلیس

لطفاً پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه‌شده، به‌صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. سایت بیسود هیچگونه مسئولیتی در قبال معاملات و ارتباطات کاربران با یکدیگر نداشته و صرفا پلتفرم درج آگهی می باشد. لذا صحت سنجی آگهی ها بر عهده کاربر می باشد.

                          بهترین متریال ساخت درب‌ پارکینگ فلز آهن است زیرا فشار و آسیب های وارد به دروازه‌ها نسبت به درب‌های نفر رو به دلیل بزرگی عرض درب و تعدد بالای رفت و آمد خودرو و اشخاص بیشتر است .
در نتیجه باید متریال بکاررفته در درب ماشین رو، بالاتر باشد و باید از پروفیل‌هایی با ضخامت استاندارد و ورق فابریک ST۳۷ استفاده نمود تا درب دچار بهم ریختگی رگلاژ ( بالا و پایین شدن لنگه‌های درب ) یا قر شدگی نشود.

__ درب پارکینگی ساده و ارزان:
 یک کلاف چارچوب به همراه کلاف لنگه و یک ورق سرتاسری داخل لنگه بهمراه قفل حیاطی ساده و لولا سه پارچه البته با استفاده از پروفیل نو و فابریک ST۳۷ صنعتی و استاندارد‌های سایزی و ضخامت ورق حداقل ۲ میل ورق ST۳۷ فابریک )

__ درب پارکینگی فرفورژه دار:
علاوه بر موارد بالا در جلوی ورق از یک حفاظ نرده اضافی ( فرفورژه دار ) با طرح‌های کلاسیک و رومی و پرندگان و گیاهان و.... متناسب با سبک ساختمان و به سلیقه‌ ی خریدار استفاده می شود و که هزینه درب شامل میزان مصرف فرفورژه و سنگینی درب می شود . این درب ها مقاومت و زیبایی بیشتری نسبت به سایرین به همراه دارند

__ درب‌های پارکینگی فلزی CNC:
نسل جدید درب‌های پارکینگی می‌باشد که با انداختن طرح بصورت لیزیک روی ورق ساده ساخته شده و بر اساس طرح هم با سبک معماری مدرن و هم سبک معماری کلاسیک هماهنگ می شود و در نهایت یک درب پارکینگ لوکس با رعایت استاندارد‌های مخصوصاً تو چارچوب درب می باشد.
برای مقاوم‌سازی این درب در اندازه استاندارد باید از ورق ۳ میل استفاده نمود، (در برخی طرح‌های باز ۴میل ) و از پروفیل‌های کلاف شده سنگین‌تر ( مثلاً ۸۰*۸۰ در چارچوب و ۴۰*۱۰۰ در لنگه ) استفاده می شود تا حداکثر فشار وارده بر ورق لیزیک سهم پروفیل‌های کلاف شده باشد.

اجرای درب‌های پارکینگی ماشین رو حیاط معرفی شده به خواسته مشتری و با توجه به فضای اجرای پروژه درب پارکینگی می باشد 

ارسال برای مشتریان استان گیلان بصورت رایگان می‌باشد و برای استان‌های دیگر کشور ارسال تا باربری رایگان انجام می شود.
                        

نظری برای این آگهی یافت نشد. اولین نفری باشید که نظر می‌دهید.