درب فرفورژه فلزی حیاطی

آگهی دهنده  گروه صنعتی فورژ مدرن
0 561
 • قیمت:
  13,990,000 تومان
 • تاریخ ثبت آگهی:
  2 ماه پیش
هشدار پلیس

لطفاً پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه‌شده، به‌صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. سایت بیسود هیچگونه مسئولیتی در قبال معاملات و ارتباطات کاربران با یکدیگر نداشته و صرفا پلتفرم درج آگهی می باشد. لذا صحت سنجی آگهی ها بر عهده کاربر می باشد.

                          ابعادهای استاندارد درب های فلزی ورودی بر اساس کاربرد در دربهای نفر رو حداقل ۹۰ سانت عرض مفید و در درب های پارکینگی ۲.۴۵ حداقل عرض مفید برای عبور ماشین در نظر گرفته می شود که فروشگاه فورژ مدرن ابعاد پشت تا پشت چارچوب درب های تولیدی را بر اساس همین موضوع تعیین کرده است .
یکی از نکات مهم انتخاب درب مقاوم مثلا برای درب نفر رو چارچوب‌های درب بصورت تک پروفیله، باید حداقل سایز پروفیل ۴۰*۶۰ باشد و وزن آن حداقل ۱۰۰ کیلو باشد.
نوع آهن و تمام پروفیل‌ها و ورق‌های بکار رفته درب ورودی بصورت فابریک و صنعتی با ورق ST37 می‌باشد.
درب‌ ورودی ساختمان باید مقاومت بیشتری نسبت به درب‌های داخلی و یا درب ضدسرقت که به عنوان حفاظ مرحله دوم هر ساختمان هستند داشته باشد 
 ورق بکار رفته در درب ضدسرقت حداکثر ۱ میل می‌باشد و چارچوب‌های آنها از ورق ۱.۵ میل استفاده شده درصورتی که چارچوب درب‌های سنگین از ورق ۲ میل با سایز صنعتی ساخته شده و ورق بکار رفته در درب‌های ورودی حداقل باید ۲ میل باشد و همین امر سبب بالا رفتن افزایش امنیت تا ۵ برابر بیشتر در درب‌های ورودی سنگین نسبت به درب ضد سرقت می شود.
جک و ریموت کنترل به عنوان آپشن اضافی در صورت تقاضای مشتریان روی درب نصب می شود 

سفارش از درب های موجود در فروشگاه قبل از ساعت ۱۰ صبح , ارسال در همان روز انجام میگیرد.
ارسال درب برای کل شهر های استان گیلان به هزینه فروشگاه و ارسال درب تا باربری تهران و اکثر شهر های کشور ( بمدت محدود ) به هزینه فروشگاه میباشد                        

نظری برای این آگهی یافت نشد. اولین نفری باشید که نظر می‌دهید.